TÜRKIYEMSPOR BERLIN - OLYMPIA (Ü40-Altliga) 4:0 (1:0)

Porażką 4:0 zakończył się mecz naszej drużyny siódemek w Altliga. Pomimo zaciętej walki nie udało się naszym piłkarzom przechylić szali na korzystniejszy wynik. Po pięknej i czystej akcji zdobyliśmy jako pierwsi gola, który początkowo został uznany przez sędziego, aczkolwiek po kilkunastu sekundach w trakcie których sędzia zamienił kilka zdań z przeciwnikami, nastąpiła kuriozalna zmiana zdania przez arbitra spotkania. Cóż zachowanie sędziego pozostawiamy bez komentarza, niech trapią go własne tajemnice! Przeciwnicy szczęśliwe wygrywając pierwszą część 1:0, mieli w drugiej odsłonie spotkania trochę ułatwione zadanie. Nie mając nic do stracenia zagraliśmy z naciskiem na ofensywną grę, co przeciwnik skrupulatnie wykorzystywał podwyższając wynik o kolejne gole. Pozostaje pogratulować przeciwnikom udanego rewanżu, a naszym życzymy zwycięstw w kolejnych meczach.

SKŁAD: Janusz Babiec, Klaudiusz Krysta, Jerzy Jankowski, Dariusz Strzebińczyk, Sławomir Noworolski, Waldemar Pelc, Peter Scholtyssek, Mariusz Kuchnicki, Arkadiusz Stawiński