Autor:

P.O.C. - Sebastian

Utworzono:

25.09.2014

W minioną sobotę pierwszy mecz ligowy w wyższej klasie rozgrywkowej zaliczyła drużyna naszych najmłodszych. Mecz zapowiadał się bardzo interesująco, tym bardziej, że pierwsza połowa należała bez wątpienia dla Olympii. Niestety pierwsza odsłona przypominała rundę wiosenną minionych rozgrywek w postaci marnowanych szans na zdobycie bramki. Co prawda po dośrodkowaniu Pawła Kasiaka z rzutu rożnego piłkę w siatce umieszcza Michał Kapuscinski i po rajdzie przez pół boiska krótko przed gwizdkiem na przerwę bramkę na 2:0 zdobywa Marek Putko, ale już w pierwszej odsłonie mogliśmy zamknąć rozdział. Nie udało się, co zemściło się w drugiej połowie. Gospodarzom udało się wykorzystać dwukrotne nieporozumienie naszej obrony ze środkiem pola i końcowy wynik zabrzmiał 2:2.

Dziękujemy chłopakom za dobry mecz i zapraszamy już dziś na kolejny w najbliższy piątek o godz. 19:30. Na boisku przy Askanierring gościła będzie drużyna Welt Verein, która przegrała swój pierwszy mecz ligowy na własnym boisku z SFC Friedrichshain 2:4.