Rok założenia:1989

Barwy klubu:biało / czerwone

Sąd rejonowy:Berlin - Charlottenburg

Oficjalna strona internetowa:www.olympia.berlin.com

Drużyny P.O.C. Olympia Berlin e.V.

Ü40 - Landesliga (40-... lat))

Ü32 - Bezirksliga (32-40 lat)

Ü18 - Bezirksliga Freizeit (18-32 lat)

O KLUBIE P.O.C. OLYMPIA BERLIN E.V.

Od 25 lat reprezentujemy barwy naszego kraju w stolicy Niemiec. Olympia Berlin jest pierwszym polskim klubem piłki nożnej w Berlinie, który aktualnie obejmuje trzy sekcje piłkarskie w trzech kategoriach wiekowych. Pierwsza, to drużyna "Herren" występująca w oficjalnych rozgrywkach "Bezirksliga Freizeit".

Jest ona najmłodszym zespołem w kategorii wiekowej 18-32 lat. Druga z rzędu to drużyna "Senioren" tocząca swoje pojedynki na boiskach berlińskiej "Bezirksligi". W tej drużynie występują zawodnicy w wieku 32-40 lat. I na koniec nasza bez wątpienia najbardziej utytułowana drużyna "Ü40", kojarząca się w polskim środowisku piłkarskim jako drużyna Oldboji. Najstarszy i jednocześnie najwyżej notowany zespół Olympii rozgrywający swoje spotkania w berlińskiej "Landesliga" (Altliga Ü40), w której udało się zdobyć w 2010 roku mistrzostwo Berlina tej klasy rozgrywkowej zespołów siedmioosobowych. W tej drużynie może zagrać każdy, kto ukończył "czterdziestkę" - granicy wiekowej w górę brak.