PHU Colo partnerem technicznym Olympii.

P.H.U. Colo, polska firma produkująca wysokiej jakości odzież i sprzęt sportowy, została wstępnie Partnerem technicznym najmłodszej drużyny Olympii Berlin. Od sezonu 2014/2015 drużyna „Herren” będzie występowała w strojach Firmy Colo. Na początek firma Colo wyposaży naszych zawodników w stroje reprezentacyjne. Co przyniesie przyszłość, zostanie uzgodnione w najbliższych dniach.

Do tej pory nasze drużyny występowały w strojach firmy Adidas (Oldboje), Nike (Seniorzy) oraz Puma (Najmłodsi). Jako pierwszy czysto polski klub w historii berlińskiej piłki nożnej (25 lat tradycji), reprezentujący ojczyste barwy na terenie stolicy Niemiec, postanowiliśmy pod względem technicznym postawić na polską markę. Firm zajmujących się produkcją sprzętu i odzieży sportowej jest w naszym kraju sporo, jednak my, jako klub wybraliśmy firmę z Kędzierzyna.

Cieszymy się bardzo, że grono naszych partnerów powiększa się o firmę produkującą profesjonalny sprzęt sportowy. Usługi i produkty firmy Colo spełniają bez wątpienia najwyższej jakości standardy i sama firma jest jednym z liderów rynku.