LICHTENRADER BC - OLYMPIA BERLIN (Ü40) 2:4 (1:2)

W miniony poniedziałek drużyna naszych Olbojów zmierzyła się z broniącym się przed spadkiem zespołem Lichtenrader BC. Szybkie dwubramkowe prowadzenie po bramkach Sławka Noworolskiego spowodowało, że nasz zespół sobie odpuścił. Gospodarze wrócili do gry i w postaci bramki kontaktowej, a gra faworyta kompletnie się posypała. W drugiej odsłonie (2x30 min.) trzecią bramkę strzelił w tym spotkaniu Sławek Noworolski, jednak LBC zdołał wrócić do jednobramkowej straty. Dopiero pod koniec meczu strzałem z dystansu popisał się Waldek Pelc, którego strzał odbił się od kolana obrońcy gospodarzy i tym samym piłka wpadła do siatki. Mecz zakończył się wygraną naszej drużyny 4:2 i do końca sezonu pozostały naszym najstarszym dwa spotkania ligowe.

LICHTENRADER BC - OLYMPIA BERLIN (Ü40) 2:4 (1:2)

BRAMKI:0:1 Sławomir Noworolski (7.), 0:2 Sławomir Noworolski (9.), 1:2 Lichtenrader BC (29.), 1:3 Sławomir Noworolski (32.), 2:3 Lichtenrader BC (37.), 2:4 Waldemar Pelc (46.)

SKŁAD:Janusz Babiec - Peter Scholtyssek (k), Arkadiusz Stawiński, Jerzy Jankowski - Sylwester Szendlermajer, Artur Krasucki - Sławomir Noworolski

REZERWA:Waldemar Pelc, Paweł Golebiewski, Dariusz Strzebińczyk, Janusz Gałuszka, Klaudiusz Krysta (zmiany hokejowe)